Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 11 Nisan 2018
YouTuber-Nasıl-Olunur-1
  • admin
  • 11 Nisan 2018
  • 0
  •  

Youtuber Nasıl Olunur? Sizden Olur Olur

Öncelikle Video yayınlamak için bir hedefinizin bulunması gerekir. Sonuçta Youtube hesap açmış ve youtube içerisinde kanalları, şemasını ve videolarını hazırlayan kişilere youtuber denir. Peki nasıl youtuber olunur ? telif hakkın olan veya yayınlanmış videoları youtube da yayınlama gibi bir şansınız yok.

Örneğin; Çok gezen bir macera düşgünü birimisiniz ? Yada oyun alanındamı iyisiniz ? Önce bunlara kara vermeniz gerekecek. Hemen ardında gerekli kayıt işlemlerimizi yaptıktan sonra çektiğimiz videoları düzenliyoruz ve yayınlıyoruz.

Bunun için Yayınlayacağımız videoların ne ile ilgili olduğunu belirten bir kanal ismi bulmalıyız. Ona göre de etiketlendirme yaparak videolarımızın herkese ulaşmasını sağlayabiliriz.

Başlarda videolarınız fazla izlenme elde etmeyecek bu sizi üzmesin asla motivasyonunuzu kaybetmemelisiniz. Ne kadar doğal ve telif hakkı içermeyen video paylaşmaya devam edersek her gün izlenme oranımızın arttığını göreceksiniz.

Tam olarak kimse çözmüş olmasa da Youtube sistemi aynı web sitesi tanıtmak gibi bir sistem edinmiş. Bir siteye ne kadar alıntı olmayan özgün yazı girildiğinde sıralamada yukarıya çıkıyorsa, youtube da aynı sistem mevcut ne kadar size özgün video atarsanız o kadar izlenirsiniz.

Bir daha ki yazımda youtube nasıl kayıt olunur, youtube nasıl video eklenir ve youtube dan nasıl para kazanırım konularını yazacağım.

 


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

fatih ağı güncel vpn güncel dns adresleri
Önceki yazıyı okuyun:
galaxy note 7 inceleme
Samsung Galaxy Note 7 İncelemesi

Samsung'un merakla beklenilen telefonu Samsung galaxy note 7 görücüye çıktı. Bu kes samsung ekibi işlemci seçimini exynos da kullandı. Şuan...

Kapat