Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 13 Aralık 2016
  • admin
  • 13 Aralık 2016
  • 0
  •  1

Tehdit Siber Çöküş İlk Türkiye Yapımlı Hack Filmi

Türkiye’de film sektöründe hepimiz biliyoruz ki belli bir kademeye şuan ulaşamadık diyebilirim. Türk insanı komedi veya aşk gibi konuları olan filmlerden bıkmış bir çoğumuz yeni çözümler üreterek dublajlı yabancı filmler veya altyazılı yabancı dizileri hayranlıkla izliyor. Nedenini sorar isek Türkiye’deki film sektörünün diğer konulara açılmama sebebidir. Peki kim Türkiye’de film sektörüne sahip çıkacak derken Hakan KADIOĞLU‘nun başlatmış olduğu Tehdit: Siber Çöküş filmi ile Türkiye’de film sektörün farklı alanlara yönelebileceğini göstererek bir Hacker filmi ortaya çıkarttı.

Filmin Teaseri Şubat ayında yayınlanmıştı ama film yavaş yavaş ortaya çıkınca trailerlerde ortaya çıktı.

Filmin konusu ise ;

Yıllarını siber suça vermiş bir Hacker, devlet tarafından aranmaktadır. Siber Güvenlik Teşkilatı‘nın aradığı bu Hacker uluslararası şirketlere zarar vermekte, bir çok şirket ağına sızıp, şirket içi özel bilgileri hackleyerek başka ülkelerdeki kişi ve kurumlara satmaktadır.

2 yıldır peşinde oldukları bu Hacker için başlatılan operasyon, başbakanlığa bağlı özel birim Siber Güvenlik Teşkilatı tarafından yürütülmekte ve birimin başında olan başkan Mithat tarafından yakından takip edilmektedir. Amaçları bu Hacker’ı yakalamak, aynı zamanda devlet için etkin bir rolde kullanmaktır. Kod adı Kurtbey olan bu Hacker, iki yılın sonunda bir iş için topladığı hacker grubu yeni bir saldırı girişiminde bulunurlar. Grubun açık vermesi ile Siber Güvenlik birimini harekete geçirirler. Birim hızlı bir şekilde yerlerini tespit etmeye çalışır. Grup verdikleri açıktan dolayı daha fazla gizliliğini koruyamaz ve açığa çıkarak yakalanırlar, ancak grubun lideri olan Kurtbey için her şey yeni başlamaktadır.

Film 2016 yılı içerisinde gösterime girilmesi bekleniyor.

Böyle bir filmin Türk insanı tarafından ortaya çıkartılması beni ve herkesi gururlandırıyor. Bu filminde sektöre canlılık katacağını ve diğer film yönetmenlerinin ve senaristlerinin farklı alanlara yönelebileceğinin göstergesidir.

Sizlerden Ricamız ilk türk yapımı Sinema filmi olan Tejdit Siber Çöküş Filmi İçin Maddi Manevi Desteklerinizi bekliyor. Filmin tanıtımını sitenizde sosyal medyada paylaşarak veya fongogo üzerinden hem baskılı bardak tişört poster gibi ürünler satın alarak hem destek olup hemde ürün alabilirsiniz

Tehdit Siber Çöküş Resmi Facebook Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

FonGoGo Bağış Ve Ürün Sipariş Sayfasına Buradan ulaşabilirsiniz


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

ankara temizlik
Önceki yazıyı okuyun:
MyBB Konuları Blogta Gösterme Eklentisi

İyi günler Bu Konuda sizlerle Mybb İçin Yapılmış olan bir eklentiyi paylaşacağım. Eklenti İle MyBB Forumdaki konuları,son üyeleri,son konuları,ençok indirilen...

Kapat