Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 17 Ocak 2018
  • admin
  • 17 Ocak 2018
  • 0
  •  

Seo Uyumlu WordPress Temaları

Yaygın olarak ücretsiz temaların kullanıldığı web sektöründe, premium ve gelişmiş özellikli temaları isteyen webmasterların tercih ettiği wordpress temaları arasında ücretli olanlarıda mevcut. Birtema adlı online hizmet veren internet sitesi kendi bünyesinde gelişmiş opsiyonları ile oluşturulmuş temaları yayınlamaktadır. Bir çok sektöre uygun olarak yayınlanan temaların arasında başlıca wordpress blog ve film temaları yer almaktadır. Bu çalışmaların temel ortak noktası ise seo uyumlu olmalıdır. Özellikle yeni bir web sitesi açmış acemi yöneticilerin işini bir çok açıdan kolaylaştırabilecek alt yapıya sahip projeler ortaya çıkaran birtema seo özelliğinin yanı sıra, responsive ve tasarım konusunda da oldukça ileri teknoloji ile çalışıyor gibi görünmektedir.

Ücretli ve Ücretsiz WordPress Teması

Kısa vadeli ve basit projelerde tercih ettiğimiz ücretsiz wordpress temaların yanı sıra uzun vadeli ve daha ciddi projelerde ücretli wordpress tema arayışına gireriz. Elbette seçeceğimiz görüntüler projeye uygun nitelikte ve özellikte olmalıdır. Bundan dolayı önümüze alternatifli ve çeşitli yelpaze sunan birtema bu konularda ihtiyaç duyuldugunuzda ilk kapısını calacağımız markalar arasında yer alabilir. Avrupa ve Amerika ağırlıklı olarak tercih noktası haline gelen themeforest sitesinin çizgilerini benimseyen hatta kaliteyi arttırmayı hedeflemiş olan bu firma Türk kullanıcılarınında ayrıca sempatisini kazanmaya başlamıştır.

Mobil Uyumlu WordPress Teması

Responsive kavramını belki web sitesi sahipleri bilebilirler ancak çoğu ziyaretçi ve kullanıcı mobil uyumlu kavramını net anlamaktadır. Telefonlarından ya da tabletlerinden internette sörf yapan insanlar tam uyumlu ve sıkıntısız sayfalarda gezinmek isterler bundan dolayı responsive wordpress tema tercih edilmesi gerekmektedir. Premium olarak nitelendiren wordpress temaların en başında olması gereken özelliklerden biriside budur. Yapılan tüm analizler ve tespitlerin sonucunda görüşlerin aldığı ortak karar budur.


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

fatih ağı güncel vpn güncel dns adresleri
Önceki yazıyı okuyun:
Ücretsiz En İyi 5 Antivirüs Programı

Günümüzün en büyük problemlerinden biri sistem güvenliği bu yüzden bilgisayarlarınızda kullandığınız antivirüs programlarını dikkatli ve özenli bir biçimde seçmelisiniz. Bugün...

Kapat