Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 14 Ekim 2017
galaxy s8 süper telefon
  • admin
  • 14 Ekim 2017
  • 0
  •  

Samsung Galaxy S8 Hakkında Flaş Bilgiler

Her yıl mart ayında yeni model telefonunu sunan samsung markası 2017 mart ayında da samsung galaxy s8 modelini çıkartmayı düşünüyor.

Akıllı telefon teknolojisinde hem görünüş olarak hem program geliştirmesi açısından bir devir atlatacağı düşünülüyor. Samsung galaxy s7 modeline göre bizi ne gibi değişiklikler bekliyor.

Ön kameranın 8 yada 9 megapiksel olacağı, arka kameranın ise 13 yada 16 megapiksel olması bekleniyor. Galaxys7 17 nanometre olduğunu biliyoruz. Galaxy e8 de ise bunun 10 olması bekleniyor ve şu demek oluyor ki telefonunun daha az ısınması için çok önemli etkenlerden birisidir. Telefonu Ram’in dede bir değişikliliğe gidilecek. 6 GB işlemci olması söz konusudur. Cihaz hafızası ise her zaman ki gibi 64 ve 128 GB olması yüksek.

Gelelim en can alıcı noktaya. Telefonun en bü-yük özelliği arkasında bulunacak olan bir göz. Film isterken veya videolarımızı izlerken bu göz yardımı ile oynattıpğımız her şeyi beyaz bir duvara yada perdeye yansıtabileceğiz. Bu da dünyada bil ilk olarak tarihe geçecek adım olarak görülüyor. Şimdilik bunların bir çoğu varsayım ama sadece arka göz olayının kesin olduğu garantilendi. Fiyatı ise ne olacağı bilinmiyor ?


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

fatih ağı güncel vpn güncel dns adresleri
Önceki yazıyı okuyun:
Çamaşır Makinesi Arızalarına Dair Profesyonel Servis

Günlük yaşamın her noktasında son derece önemli etkiler sağlayarak, önemli bir yaşam parçası durumuna gelen yeni nesil beyaz eşya ürün...

Kapat