Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 26 Aralık 2017
pokemon go tuzak
  • admin
  • 26 Aralık 2017
  • 0
  •  

Pokemon Go Oyunu Tuzak mı ?

Bu yılın en çok indirilen oyunu pokemon go Hakkında çok ilginç bir teori ortaya atıldı. Sadece Türkiye’de milyonlarca indirilen ve gençleri ardından sürükleyen oyun bir zaman geldiğinde hiç çıkmayan pokemonu bir yerde harita aracılığı ile tüm oyuncuları orada toplayıp bomba patlatacağı yönünde bir çok kişi tarafından gündeme getirildi.

Tabi ki bu sadece bir varsayım. Bunun gibi bir çok varsayımda gençler arasında konuşulmakta. Ülkemizde sürekli olarak yaşanan terör olayları yüzünden bilinç altımızda bunları canlandırıyor da olabiliriz.

Benim görüşüm

Pokemon go oyunun indirdiğimde ilk fark ettiğim haritada askeri bölgelerin bile çıkarıldığı oldu. Günümüzde google maps veya Google earth uygulamasında bile askeri bölgeler kesinlikle gizlenir. Bir oyunun bu derece gizliliği yok etmesi benim açımdan saten tehlikeli bir durum. Sonuç olarak ülkemizde düşmandan bol ve vatan hainden daha fazla bir şey yok bu yüzden her şey olabilir yada olmaya da bilir.

Gün geçmesin ki ülkemizde normal bir durum olsun. Rabbim Güzel ülkemizi her türlü terör eylemlerinden ve vatan hainlerinden korusun. İnşallah en kısa zamanda hayatımız normale döner ve korku içinde ne olacak düşüncesinden kurtuluruz.


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

fatih ağı güncel vpn güncel dns adresleri
Önceki yazıyı okuyun:
güneşin yok olma tehlikesi
Güneşin Yok Olma Tehlikesi

Güneşin manyetik etki alanının gün geçtikçe bozulması ve dengelerinin yer değişmesi sonucu ortaya çıkan koronal delikleri büyümesine yol açtı. NASA'ya...

Kapat