Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 11 Aralık 2016
  • admin
  • 11 Aralık 2016
  • 0
  •  -1

MyBB Konuları Blogta Gösterme Eklentisi

İyi günler Bu Konuda sizlerle Mybb İçin Yapılmış olan bir eklentiyi paylaşacağım. Eklenti İle MyBB Forumdaki konuları,son üyeleri,son konuları,ençok indirilen dosyaları,ençok refernsı olan üyeleri ve daha birçok şeyi gösterebilirsiniz. Eklentiyi indirip kurmanız yeterli olucaktır Detaylı anlatımını aşağıda sizler için yaacağım zaten. Eklenti Normalde Türkçe değildi ama sizler için ingilizceden türkçeye ceviri yaptım. O yüzden bikaç kelimesi ingilizce olabilir anlamadığım yerler vardı. Onları Tercüme edemedim neyse şimdi eklentinin Kurulumunu ve kullanımını anlatayım.

WORDPRESS MYBB SON BİLGİLER EKLENTİSİ İNDİR

WORDPRESS MYBB SON BİLGİLER ELENTİ KURULUMU:

İlk Olarak Eklentiyi Buradan veya yukardaki eklentiyi indir butonundan indiriniz.

Eklenti indirdikten sonra wordpress admin panelimize girelim.

Sol menüden Eklentiler > Yeni Ekleye tıkladıktan sonra yeni ekleye tıklayalım

Eğer elinizde .zip formatında bir eklenti varsa, buradan yükleyerek kurabilirsiniz yazısının altında dosya seç butonuna tıklayalım ve indirdiğimiz eklentiyi seçip aça tıklayalım.

Eklenti yükleme işlemi bittikten sonra eklentiyi etkinleştir ve kuruluma geri dön yazısı çıkıcaktır etkinleştire tıklayalım.

Kurulum işlemi bitti ama  bazen kurulumda hata oluşabilir. Örneğin wp-content içerisideki plugins klasörü yazılabilir değilse eklenti yüklenemeyecektir. Böyle bir sorun ile karşılaşırsaız Herhangi bir Ftp programıyla sunucumuza bağlanalım ve indirdiğimiz dosyayı zipten çıkartıp ftp programı aracılığıyla upload edelim. işlem tamamdır iyi kullanımlar bol hitli günler dilerim.


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

ankara temizlik
Önceki yazıyı okuyun:
E-Spor Nedir & E-Spor Hakkında Herşey

iyi günler arkadaşlar bugün sizlerle son zamanlarda duymaya başladığımız E-Spor Nedir,E-spor hakkında ki sorularınızı bu konuda cevaplandırmaya çalışıcağız. Oyun Oynayarak...

Kapat