Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 21 Mart 2017
  • admin
  • 21 Mart 2017
  • 0
  •  

Microsoft Hizmetleri Çöktü

Birçok servisi ve hizmeti şuanda  aktif olmayan Microsoft, çöktü diyebiliriz!

Microsoft bu ay içinde  ikinci kez çöktü. Öncekine benzer hizmetleri çöken Microsoft‘un, Skype, Outlook.com, OneDrive, Windows Mağazası ve Xbox Live hesaplarına girmek isteyen kullanıcılar hesaplarına ulaşamıyor. Birçok hizmeti devre dışı kalan Microsoft‘un sunduğu hizmetlere girilmek istendiğinde sıkıntılar yaşanıyor ve sonuç olarak hizmetlere ulaşılamıyor.

Bildiğiniz gibi Microsoft, bu ay başlarında yine benzer bir sorunla karşılaşmıştı. Bir saat boyunca bu servisler devredışıydı. Microsoft konu hakkında bir açıklama yapmadı. Ama Microsoft yetkilileri Xbox Live hizmetinde bir sorun olduğunu onayladı.

 

Bağlantı sorunları dışında kullanıcılar, satın aldığı içeriği ulaşamıyor veya satın alım işlemi sırasında sıkıntılar yaşıyor. Bu sorunu çözmek için üzerinde çalışıldığı da belirtildi umarız en kısa sürede çözüme ulaşacaktır.


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

ankara temizlik
Önceki yazıyı okuyun:
İnstagram’dan yeni bir özellik daha

Instagram, dün kullanıcılarına sunduğu güncelleme ile artık canlı yayınları kaydetme özelliğini kullanıcılarıyla buluşturdu. Peki, bu Instagram’da canlı yayın kaydetme olayı...

Kapat