Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 13 Şubat 2018
linktl ile para kazanma
  • admin
  • 13 Şubat 2018
  • 0
  •  

Link.TL Nedir ? Nasıl Para Kazanırım ?

Link.TL websitelerin url yani linklerini kısaltmaya çalışan bir sistem ürünüdür. Aslında amaç yeni bir reklam ağı oluşturmaktır. günümüzün en yeni gelişmiş reklam sistemidir.

Üstelik link kısaltarak reklam yapmak için bir web sitesine ihtiyaç yoktur. Örneğin bir haber paylaşımı yapacaksınız. Haber linkini Link.TL sitesinden kısaltarak paylaşım yaptığınızda giren kullanıcı 5 saniyeliğine bir reklam görünecek ve ardında haber sitesine ulaşacak Ve sizde gelir elde etmiş olacaksınız.

Yapmanız gereken Link.TL sitesine veya benzeri sitelere üye olmak , ben konuyu Link.tl üzerinden bas aldım. Sebebine gelince uzun zamandır çalıştığım sistem ve daha hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sizlerde üye olmak isterseniz.

Aşağıdaki Linkten siteye ulaşabilirsiniz. Hatırlatma yapmam gerekirse üye başı 5tl ve her tıklama için ise 10 kuruş veya 5 kuruş kazanırsınız. Sistemin işleyişi bellidir. Reklam veren ve Reklamı yayınlayan Link.TL ise komisyoncu rolünü üstlenmiştir.

LİNK.TL SİTESİNE ÜYE OL

 


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

fatih ağı güncel vpn güncel dns adresleri
Önceki yazıyı okuyun:
başarıya giden yol
Başarıya Ulaşma Yolları Nelerdir? Beyin Nasıl Etkili Hale Gelir?

Başarıya Ulaşma Yöntemleri Önünüzde oluşan sorunu belirlediniz. Onun üzerinde çalışma yapmak ve alternatif çözümleri gözden geçirmek istiyorsunuz. Tam olarak bu...

Kapat