Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 10 Haziran 2018
myandroid nedir
  • admin
  • 10 Haziran 2018
  • 0
  •  

Google’dan Android Cihazınızı Özelleştirmenizi Sağlayan Yeni Site: myAndroid

Günümüzde dünyanın en zengin firmaları arasında yerini yıllardır koruyan ve önümüzdeki yıllarda da koruyacak gibi duran Google şirketi, sadece arama motoru olarak kalmazken birçok diğer alanda kendini belli ediyor. Bunlardan birisi ve en önemlilerinden birisi ise Android işletim sistemi. Google tarafından sunulup farklı firmalar tarafından düzenlenerek satışa sunulan Android telefonlarınızı kişiselleştirebilmeniz ve kendinize uygun görünüşü elde etmeniz için Google tarafından “efsane” bir site yayınlandı.

Android kullanıcıları için iOS’dan en büyük farklarından birisi olan kişiselleştirmelerin çokluğunu bilen Google, Play Store’da ki uygulamaları düşünceler üzerine yapay zeka ile oluşturduğu bir teste entegre ederek geliştirdiği yeni sitesi ile birkaç soru sonunda sizin seçimlerinize dayanarak duvar kağıdı, launcher, ikon, klavye ve widgetlar olarak sizlere mağazasında bulunan en iyi uygulamalardan öneriler sunarak seçimleriniz sayesinde çıktığı yolda oluşturduğu görüntüyü nasıl elde edebileceğinizi de açıklıyor.

Resimden de gördüğünüz gibi bu tarz birçok soru sorarak kullanıcının isteklerini analiz ediyor ve test sonucunda bunları “zekası” ile düşünerek sizlere yukarıdaki 5 adet uygulama önerisinde bulunuyor.

Yukarıda da gördüğünüz gibi testin son sayfasına geldiğinizde sizin seçimlerinize dayanarak çıkarttığı sonuçları fotoğraflara döken Google, son zamanlarda çıkan en ilgi çekici şeylerden birisi olmayı başarmış.

Son resimde de gördüğünüz gibi sayfayı aşağı kaydırdıkça bize önerilerde bulunan myAndroid sitesi ile belki de hayalinizde ki Android keyfini yaşayabileceksiniz. Siteyi test etmek için buraya tıklamanız yeterli.


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

fatih ağı güncel vpn güncel dns adresleri
Önceki yazıyı okuyun:
en pahalı oyunlar neler
Dünyanın En Pahalı Oyunları

Dünyanın En Pahalı Oyunları Bilgisayar oyunlarının mazisi neredeyse 50 yılı geçti. İlk ilkel oyunların yüzüne bakan olmamakla birlikte günümüzde bilgisayar...

Kapat