Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 23 Haziran 2018
borderland 3 oynanis
  • admin
  • 23 Haziran 2018
  • 0
  •  2

Borderlands 3’den Muhteşem Görüntüler

Eski oyunu Borderlands 2 ile birçok ödüle layık görülen 2K Games’in muhteşem oyun serilerinden birisi olan Borderlands serisi ikinci oyunu ile büyük bir kitleyi memnun etmey başarmışken yollarına devam etmek isteyen şirket oyunun üçüncüsünü çıkarmaya kara verdi.

Sevilen oyun serisi olan Borderlands’in çıkacak olan son oyunu ile ilgili GDC 2017’de yapılan resmi bir açıklama ile üçüncü oyunun yolda olduğu resmi olarak doğrulanmış durumda. Oyun Geliştiricileri Konferansı (Game Developer Conference) sahnesinde yer alan Epic Games, Unreal Engine 4’ün tanıtımını yaparken aynı zamanda yeni oyun Borderlands 3’ünde müjdesini verdi. Şuan geliştirme aşamasında bulunan yeni oyun hakkında bilgi konferans sırasında oyunun nasıl tasarlandığı hakkında gibi bilgiler içerirken aynı zamanda Unreal Engine 4’ün yapabileceklerinide aktarmış oldu.

Videoda gördüğünüz gibi karakterler ve kaplamalar yeni oyun motorunda çok daha gerçekçi ve fantastik gözükürken yeni oyunun duyurulması oyuncuları büyük bir heyecana ve bekleyişe soktu. Birçok ödüle layık olan önceki oyun ise hatırı sayılır bir yere sahip olarak kalacak üçüncü oyunda da aynı başarıyı yakalayabilecekleri hakkında 2K Games’in çıkaracağı yeni oyuna bakacağız. Aynı zamanda videonun içinde geçen birkaç oyun içi görüntüler ise şunlar:

Resimlerden de gördüğünüz gibi oldukça kaliteli bir motora sahip olacak olan oyunun çıkış tarihi henüz belirtilmedi fakat ya 2017’nin sonlarında ya da 2018’in başlarında yayınlanacak olması tahmin ediliyor.


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

fatih ağı güncel vpn güncel dns adresleri
Önceki yazıyı okuyun:
myandroid nedir
Google’dan Android Cihazınızı Özelleştirmenizi Sağlayan Yeni Site: myAndroid

Günümüzde dünyanın en zengin firmaları arasında yerini yıllardır koruyan ve önümüzdeki yıllarda da koruyacak gibi duran Google şirketi, sadece arama...

Kapat