Wmcik Webmaster Bloguna Hoş Geldiniz. Bugün: - 19 Ocak 2018
bir şizofrenin günlüğü
  • admin
  • 19 Ocak 2018
  • 0
  •  

Bir Şizofrenin Günlüğü

İnsan her şeye alışıyor yol yakınken dönmek varken yolun sonuna kadar gidip hüsrana uğrayıp dönmek en kötüsü ben hep sonuna kadar gittim.

Sonu hüsran olsa da, hayatımda güzel insanlarla karşılaştım karşılık beklemeden bir şeyler yapan insanlar bu da bir teselli, küçük yaştan beri Azrail ile yaşamayı öğrendim.

Ustalaştım onunla anlaştım arkadaş oldum o hep sevdiklerimi aldı neden diye sorduğumda ALLAH bana bir liste verdi ve bu listede sonsuza kadar öldüreceğim canlıların listesi var ve bu liste içerisinde benimde sıram var.

Azrail e sordum benim sıram ne zaman bekle senin de sıran gelecek bekle. Beklemek çok zor zaman acı bir şekilde akıp gitse de Azrail sen güzelsin her zaman böylemi gözüküyorsun hayır bazen insan şeklinde bazen de sonsuzluk gibi derin acı ve kederli Kaderin bize yazdığı oyunu oynuyoruz bazen istekli bazen isteksiz çıktığımız yolda yaptığımız hatalar olaylara yön veriyor ve bizde bu sistemin parçası olarak yaşıyoruz sistem ne hiç kimse bilmiyor şeytana hizmet edenler, ALLAH a hizmet edenler, ALLAH a hizmet edenler bile şeytana hizmet ettiğinin farkında olmadan yaşıyor.

Çünkü ALLAH adı altında kafa kesenler kendi insanlığının kafasını kesiyor adım adım kıyamete gidiyoruz. Belirlenen zaman gelecek o zaman sonsuzluğun içinde yıldızlarla olmak isterdim.


Yazar: admin #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

fatih ağı güncel vpn güncel dns adresleri
Önceki yazıyı okuyun:
Seo Uyumlu WordPress Temaları

Yaygın olarak ücretsiz temaların kullanıldığı web sektöründe, premium ve gelişmiş özellikli temaları isteyen webmasterların tercih ettiği wordpress temaları arasında ücretli...

Kapat